УКРАЇНА

11:38

25.05

Влада

Генпрокуратура обурена розповсюдженням у ЗМІ пліток про кадрові перестановки в установі

0

Генеральна прокуратура України обурена розповсюдженням у ЗМІ пліток про можливі кадрові перестановки серед керівників свого відомства, повідомила сьогодні прес-служба Генпрокуратури.

В заяві наголошується, що інформація, яка виходить з так званого „джерела близького до ГПУ та правоохоронних органів”, є відвертою дезинформацією і спробою тиску на роботу органів прокуратури.

Це „джерело”, замість того щоб займатися власною справою, намагається втрутитися у кадрову політику Генеральної прокуратури. Можливо, його турбує та активність, яку проявляє прокуратура, забезпечуючи порядок в українському суспільстві? І зокрема у місті Києві. Прокурор столиці – Р.Кузьмін - є висококваліфікованим працівником, відданим своїй справі, який уміє організувати ефективну роботу. Появу пліток про його зміщення слід розцінювати виключно як спробу зупинити ті рішучі кроки, які зроблені міською прокуратурою в напрямку наведення порядку у земельних питаннях, в сфері місцевого самоврядування, у боротьбі зі столичним криміналітетом.

Генеральна прокуратура не дозволить пліткарям впливати на роботу працівників відомства і буде рішуче припиняти будь-які спроби тиску на органи прокуратури, говориться в заяві.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus