УКРАЇНА

11:42

25.05

Влада

Литвин вважає, що систему “Рада” дискредитують навмисно

0

Спікер Володимир Литвин заявляє, що в парламенті розгортається сценарій дискредитації системи «Рада». Коментуючи заяви координатора парламентської більшості Степана Гавриша про те, що система «Рада» не врахувала ряд голосів при ухваленні закону про вибори, Литвин сказав, що таким чином більшовики намагаються приховати свою неефективність, повідомляє «Українська правда».

За словами Литвина, 208 голосів – це найкращий результат більшості при голосуванні за закони, які входять до політичної угоди між більшістю, КПУ і СПУ. “Все ухвалюється за рахунок КПУ й СПУ», - зауважив він, додавши, що ці дві ліві фракції зараз мають «золоту акцію» при голосуванні за політреформу. На думку Литвина, стверджувати, що в більшості є 240 голосів – «це утопія».

За словами спікера, після голосування за закон про вибори до нього підійшли депутати і сказали, що їх картки не спрацювали. «Але при перевірці результатів голосування виявилося, що якраз їх голоси враховані», - додав він. І зауважив, що лише троє депутатів написали заяви про неврахування голосів, однак згодом ці парламентарії сказали, що не брали участі у голосуванні, а написати заяви їх примусили.

Однією з причин розгортання скандалу навколо системи “Рада” Литвин назвав необхідність «підготувати ґрунт голосувати зміни до Конституції бюлетенями». І назвав усе це «розробкою темників для політиків». За словами спікера, цей темник має змусити його діяти, як хочуть автори темників. Водночас Литвин відмовився назвати авторів цих темників, зауваживши лише, що і так “їх всі знають”.

Володимир Литвин повідомив, що підтримує голосування бюлетенями, але «не за рахунок комбінацій, інсинуацій». І додав, що виступає проти того, щоб депутатів викликали з лікарень на голосування бюлетенями, які потім будуть віддані лідерам фракцій, а ті вкинуть бюлетені, самі проставивши «за» чи «проти».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus