УКРАЇНА

12:54

20.05

Влада

Кінах зібрався у президенти?

0

Екс-прем’єр Анатолій Кінах не виключає, що очолювана ним Партія промисловців і підприємців висуне свого кандидата в президенти. Про це Кінах сказав в інтерв’ю газеті «Факти».

«Я не виключаю, що ситуація може скластися так, що ми будемо на президентських виборах працювати, скажімо так, по варіанту більш персоніфікованої участі», - сказав Кінах.

Він також відзначив, що це буде залежати «у першу чергу, від довіри людей». «Я не хочу передбачати будь-які рішення», - додав він.

А. Кінах також пообіцяв «робити все, щоб 2004 рік дав можливість зміцнення необоротності демократичних перетворень у суспільстві і позитивних тенденцій в економіці». На його думку, важливо, щоб «цей рік був консолідуючим».

За словами лідера промисловців і підприємців, треба зробити все, щоб економіка не стала заручником політичної конкуренції, що переходить у конфронтацію, оскільки Україні є що втрачати. За останні чотири-п’ять років досягнуто позитивної динаміки, і це результат дуже напруженої роботи всього українського народу й влади, відзначив Кінах. І додав, що “не можна допустити зриву».

Анатолій Кінах також заявив, що його партія «по розвитку структур, по чисельності входить у першу п’ятірку найбільших політичних організацій».

Торкаючись питання політичної реформи, Кінах сказав, що «багато чого було втрачено», особливо 2003 року, коли замість реалізації політичної реформи і внесення змін до Конституції, політичні сили «почали займатися перманентним переділом посад, поглибленням конфронтації та нестабільності в суспільстві». Замість цього, на думку лідера УСПП, необхідно було «використовувати варіанти формування парламентської більшості на ідеологічних і програмних принципах, а не на силовому тиску і торгівлі».

У той же час Кінах зазначив, що зараз є шанс завершити конституційну реформу. За його словами, на цьому етапі вкрай важливим є створення методів політичної відповідальності влади перед народом за результати своєї роботи. «У цьому контексті політична реформа, як і раніше, вкрай актуальна і життєво необхідна», - наголосив Кінах.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus