УКРАЇНА

17:41

21.05

Влада

Українські та польські митники підсилять контроль за просуванням товарів через кордон

0

Українські та польські митники в квітні обговорять проблеми обслуговування двостороннього кордону. Про це йшлося під час зустрічі президента України Леоніда Кучми з головою Державної митної служби України Миколою Каленським, повідомляє “LIGA ONLINE”.

Каленський поінформував президента щодо впровадження заходів для посилення протидії митним правопорушенням на українсько-польському кордоні. Митні відомства обох країн збираються налагодити обмін інформацією для порівняння даних митної статистики, впровадження взаємного використання супровідних листів, посилення контролю за визначенням митної вартості товарів. Глава Держмитслужби повідомив про заплановані на середину квітня переговори з цього питання з польською митною службою.

Під час розмови Каленський також зазначив продовження роботи зі спрощення митних процедур і поліпшення привабливості України для транзитних перевезень. Глава Держмитслужби повідомив про впровадження порядку здійснення діяльності митних перевізників відповідно до норм нового Митного кодексу. За словами Каленського, незабаром статус митного перевізника буде надано «Укрзалізниці», що значно поліпшить взаємодію митної служби із залізничниками, а також істотно спростить процедури

для транзиту на залізниці.

У першому кварталі Держмитна служба перерахує до бюджету понад 3,7 млрд. грн., що майже на 43% більше, ніж за відповідний період минулого року. За два місяці поточного року Держмитслужба забезпечила надходження до держбюджету в розмірі 2,2 млрд. грн.

  Посилання за темою:  

» Новини: Польща ускладнює правила перетину кордону

» Новини: На митниці йде боротьба з корупцією

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus