УКРАЇНА

13:51

23.05

Влада

Сьогодні вночі Україна переходить на «літній час»

0

О 3.00 ночі з 27 на 28 березня стрілки годинників буде переведено на 1 годину вперед. Про це повідомляє Державна комісія єдиного часу та еталонних частот.

«Літній час» вводиться останньої неділі березня з метою більш ефективного використання світлового дня та економії електроенергії. «Літній час» в Україні нинішнього року буде діяти до останньої суботи жовтня, коли в ніч з 30 на 31 жовтня стрілки годинників о 4.00 буде переведено на годину назад.

Уперше переводити стрілки почали у Великобританії у1908 з метою економії і більш раціонального розподілу електроенергії протягом доби, у США «літній» час впроваджується з 1918 року.

Зараз він вводиться у всіх європейських державах і практично на всіх широтах від Канади до Австралії (більш 110 країн). З держав СНД на «літній» час не переходять тільки Таджикистан, Узбекистан і Туркменістан.

На думку експертів, переведення стрілок дозволяє знизити енергонавантаження і покращити екологічну обстановку, забезпечує усталену роботу єдиної енергосистеми країни, погодженість транспортних вантажопотоків, організацію теле- і радіомовлення.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus