УКРАЇНА

09:11

22.05

Влада

Кабмін пропонує ВР упорядкувати діяльність Фонду держмайна

0

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді упорядкувати діяльність Фонду державного майна. Про це заявив голова ФДМ Михайло Чечетов, представляючи в парламенті проект закону №4580 «Про Фонд державного майна», повідомляють «Українські Новини».

Відповідно до законопроекту, ФДМ є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, який реалізує державну політику у сфері приватизації державного майна, а також здійснює визначені законами повноваження власника державного майна.

Передбачається, що ФДМ буде підзвітний і підконтрольний Раді і підпорядкований Кабмінові.

Згідно із законопроектом, голову ФДМ призначає і звільняє з посади Президент за згодою парламенту.

Голова ФДМ може мати першого заступника і заступника із зв’язків з парламентом, яких призначає і звільняє з посади Президент за поданням голови ФДМ.

Законопроект передбачає, що ФДМ щокварталу представлятиме в Раді аналітичний звіт про хід приватизації в Україні. Парламент, у свою чергу, щорічно має слухати і затверджувати звіт ФДМ про виконання державної програми приватизації.

Законопроект забороняє втручання центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також об’єднань громадян у діяльність ФДМ.

Як повідомлялося, у вересні 2003 року Верховна Рада відмовилася прийняти проект закону «Про Фонд державного майна України».

Наразі діяльність фонду регулюється постановою ВР від липня 1992 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus