УКРАЇНА

08:05

21.05

Влада

Кармазін і Соломатін зчинили бійку в парламенті

0

Депутат Верховної Ради, який входить у блок партій «Наша Україна», Юрій Кармазін і депутат від Комуністичної партії Юрій Соломатін побилися в парламенті. Як повідомляють «Українські Новини», бійка сталася після того, як за пропозицією парламентської більшості перший заступник голови Верховної Ради Адам Мартинюк поставив на голосування питання про внесення до порядку денного проекту постанови про скорочення часу на прийняття поправок до законопроекту про вибори в місцеві ради, який був прийнятий 18 березня.

Депутат Кармазін спробував перешкодити голосуванню і заблокувати можливість винесення головуючим цього питання на голосування.

Депутат Соломатін кинувся захищати головуючого, потім до Кармазіна і Соломатіна підскочили депутати з «Нашої України» і КПУ і розвели їх.

Як повідомлялося, парламентська більшість, КПУ і СПУ виступають за якнайшвидший розгляд і прийняття закону про вибори в місцеві ради, щоб мати можливість внести зміни до Конституції.

Раніше більшість, КПУ і СПУ уклали політичну угоду про необхідність прийняття з метою проведення політреформи закону про вибори у Верховну Раду, до місцевих рад та закону про вибори Президента.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus