УКРАЇНА

15:17

22.05

Влада

Костенко не виключає, що Медведчука можуть відправити у відставку

0

У випадку, якщо політична реформа не буде проведена в найближчий термін, голова Адміністрації Президента України Віктор Медведчук може бути відісланий у відставку. Так прокоментував причини прискорення розгляду законопроектів, пов’язаних з політреформою, член фракції «Наша Україна» Юрій Костенко, повідомляє «ІНФА».

Костенко зазначив, що підтвердженням цього є і той факт, що до порядку денного пропонується включити низку постанов. Зокрема, про проведення 30-31 квітня пленарних засідань, про скорочення внесення виправлень у законопроект щодо виборів в органи місцевого самоврядування до другого читання, а також проекти документів про запровадження інституту парламентських приставів.

За словами народного депутата, на сьогодні у парламенті немає достатньої кількості голосів для прийняття в цілому законопроекту про внесення змін до Конституціюї, оскільки «парламентська більшість потихеньку починає розпадатися». За приклад Костенко навів той факт, що сьогодні з депутатської групи «Народовладдя» вийшло 4 народних депутати. «Парламентська більшість намагається вивести законопроект з політреформи винятково на політичне голосування», - сказав він.

Костенко також зазначив, що фракція «Наша Україна» не підтримуватиме прийняття в другому читанні й у цілому законопроекту про вибори народних депутатів. Крім того, за його словами, «Наша Україна» буде й надалі наполягати на розгляді усіх виправлень, внесених до законопроектів, пов’язаних з політреформою.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus