УКРАЇНА

05:44

23.10

Влада

США не підтримують жодного з кандидатів в президенти України

0

Сьогодні відбулася зустріч Голови Верховної Ради України Володимира Литвина з заступником Державного секретаря США Елізабет Джонс. На зустрічі обговорювалися питання майбутніх виборів в Україні; участі українських миротворців у відновленні стабільності в Іраку; вступу України в СОТ та набуття Україною статусу країни з ринковою економікою, повідомляє прес-служба ВР.

Щодо виборів президента України, то Е.Джонс зазначила, що “США дуже уважно придивляються до того, як в Україні розвиваються події щодо підготовки до виборів у жовтні, і сподіваються на дальший розвиток демократії в Україні. Уряд США не підтримує ніякого конкретного кандидата, США виступають за проведення вільних виборів, демократичну можливість волевиявлення українського народу”.

Щодо участі українських миротворців у відновленні стабільності в Іраку, то Е.Джонс запевнила, що США розраховують на участь українських компаній у відбудові Іраку і “готові сприяти їхній ефективній участі у тендері”. В.Литвин підтвердив готовність України до участі у відбудові Іраку і зацікавленість в цьому українських підприємств.

Як повідомляє прес-служба ВР, Е.Джонс високо оцінила рішення Верховної Ради України щодо участі українських миротворців у відновленні стабільності в Іраку, виклала бачення Уряду США процесів, які відбуваються у цій країні, і висловила сподівання, що співпраця України і НАТО у цьому аспекті буде активізуватися.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus