УКРАЇНА

22:50

23.01

матеріали по темі:

Влада

Кравчук – за заборону міжфракційних міграцій

0

Лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук вважає, що необхідно заборонити народним депутатам міняти фракції у Верховній Раді. Як повідомляє «Главред», Кравчук пропонує закріпити це положення в Конституції.

Мовою юридичної термінології це означає введення імперативного мандата народного депутата. На думку Кравчука, це позбавить деяких депутатів можливості міняти фракцію, одержавши 150 тисяч доларів, а також дасть зрозуміти всім депутатам, «що переходи закінчилися, гроші незароблені закінчилися, треба працювати, тому що на другий день будеш викинутий з фракції».

Він також повідомив, що деякі депутати вже встигли поміняти кілька фракцій: «Сто п’ятдесят тисяч доларів узяв, а через місяць уже починає грати на іншу фракцію». І, як зазначає Кравчук, «з тими вже цілуються, обіймаються, на кого вже зорієнтували око». «Хіба це не параноя? Чи може такий депутат бути у Верховній Раді?», - запитує народний депутат.

Водночас критики ідеї запровадження імперативного мандата вважають, що подібні пропозиції обмежують права виборців, оскільки саме вони обрали конкретного депутата. Право партії (фракції) відбирати мандат депутата в такому випадку ставить її – партію або фракцію – вище виборців.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus