УКРАЇНА

08:48

03.12

матеріали по темі:

Влада

Депутатську групу «Народовладдя» залишили 4 парламентарії

0

З депутатської групи «Народовладдя» вийшли 4 народних депутати. Про це, відкриваючи у четвер ранкове пленарне засідання, повідомив перший заступник спікера Верховної Ради Адам Мартинюк, повідомляє «ІНФА».

З депутатської групи вийшли Василь Гаврилюк, Орест Климпуш, Олексій Козаченко і Володимир Шкляр.

Таким чином, за станом на ранок 25 березня 2004 року чисельність парламентських фракцій і депутатських груп є такою: «Наша Україна» - 100 депутатів, «Регіони України» - 68, КПУ - 59, ПППУ і «Трудова Україна» - 42, СДПУ(о) - 38, «Народовладдя» - 18, СПУ - 20, БЮТ - 19, «Демократичні ініціативи» - 16, АПУ - 16, НДП - 14, «Народний вибір» - 14. Позафракційними залишаються 25 депутатів.

Гаврилюк Василь – 1970 р.н; освіта вища; спеціальність – інженер з експлуатації радіотехнічних засобів; попереднє місце роботи – ДАК «Хліб України», генеральний директор обласного дочірнього підприємства; Обраний по виборчому округу № 147 (Полтавська обл.); Перший заступник Голови комітету ВР з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи; дата прийняття депутатських повноважень – 14.05.2002; 15.05.2002 – 20.06.2002 член фракціі «Єдина Україна"; 20.06.2002 – 25.03.2004 член Фракції “Народовладдя” .

Климпуш Орест – 1941 р.н; освіта вища; спеціальність – Інженер-механік; попереднє місце роботи – Надзвичайний та Повноважний Посол України в Угорській; Обраний по виборчому округу № 75 (Закарпатська обл.); Голова підкомітету Комітету ВР з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв’язку; дата прийняття депутатських повноважень – 14.05.2002; 15.05.2002 – 20.06.2002 член фракціі «Єдина Україна"; 20.06.2002 – 25.03.2004 член Фракції “Народовладдя” .

Козаченко Олексій – 1962 р.н; освіта вища; спеціальність – фізик; попереднє місце роботи – керуючий СП «Панком ЮН"; Обраний по виборчому округу № 134 (Одеська обл.); член Комітету ВР з питань промислової політики і підприємництва; дата прийняття депутатських повноважень – 14.05.2002; 15.05.2002 – 20.06.2002 член фракціі «Єдина Україна"; 20.06.2002 – 25.03.2004 член Фракції “Народовладдя” .

Шкляр Володимир – 1960 р.н; освіта вища; спеціальність – Інженер-механік; попереднє місце роботи – Кримська державна дослідна станція української академії аграрних наук, директор; Обраний по виборчому округу № 8 (Авт.Республіка Крим); заступник Голови Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин; дата прийняття депутатських повноважень – 14.05.2002; 14.05.2002 – 20.06.2002 позафракційний; 20.06.2002 – 25.03.2004 член Фракції “Народовладдя” .

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus