УКРАЇНА

09:56

25.04

Влада

Агроконфедерація просить парламент ухвалити програму розвитку АПК до 2015

0

Українська аграрна конфедерація, яка об’єднує аграрні громадські організації, просить Верховну Раду ухвалити проект закону «Про основні положення державної аграрної політики» до 2015 року. Про це в ході обговорення законопроекту сказав президент Агроконфедерации Леонід Козаченко, повідомляють «Українські Новини».

Законопроект передбачає поетапну реалізацію державної аграрної політики та стабільний розвиток аграрного сектора.

За словами Козаченка, цей проект у першому читанні треба ухвалити обов’язково. При розгляді законопроекту в другому читанні УАК ініціює внесення низки змін до проекту з урахуванням вимог учасників аграрного ринку. Зокрема, учасники аграрного ринку наполягають на визначенні в законі чіткої стратегії розвитку АПК і єдиного пріоритету аграрної політики - забезпечення високої конкурентноспроможності агровиробників.

Агроконфедерация вважає, що в законопроекті необхідно визначити продовольчу безпеку не тільки як наявність продовольства, але і як доступність його для населення.

Цей законопроект було внесено на розгляд Ради Кабінетом Міністрів у лютому.

Основним критерієм реалізації державної аграрної політики Кабмін визначив підвищення рівня доходів сільського населення і середньої зарплати аграріїв до рівня середньої зарплати в інших галузях економіки.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus