УКРАЇНА

16:44

22.05

Влада

Усі міністерства до 1 липня будуть моніторити роботу спецрахунків з ПДВ

0

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович доручив усім міністерствам до 1 липня 2004 року проводити постійний моніторинг роботи спецрахунків з ПДВ. Про це повідомив директор Департаменту податкової і митної політики Міністерства фінансів України Петро Андреєв, пише «LIGA ONLINE».

За його словами, такий моніторинг дозволить вчасно вносити необхідні зміни до постанови Кабінету Міністрів про спецрахунки і в такий спосіб оперативно реагувати на проблеми, які можуть виникнути на підприємствах.

Міністерствам також дано доручення до 1 липня напрацювати пропозиції щодо внесення необхідних змін до відповідних законів, у тому числі і Закон «Про податок на додану вартість «, і визначиться зі ставкою податку на додану вартість.

П.Андреєв також повідомив, що відповідно до оцінок експертів Мінфіну, у результаті адміністрування ПДВ держава повинна скоротити втрати бюджету на суму близько 4 млрд. грн. у рік.

Як повідомлялося, президент України на початку березня доручив Кабінетові міністрів разом із НБУ розробити і затвердити до 20 березня порядок перерахування до держбюджету ПДВ і обігу податкових коштів через окремі поточні рахунки платників податків, а самі рахунки ввести з 1 квітня. Л.Кучма також доручив урядові організувати роз’яснювальну роботу серед платників податків у зв’язку з введенням нового порядку сплати ПДВ і забезпечити оперативне реагування на їхні пропозиції.

Відповідно до доручення Президента Леоніда Кучми про введення з 1 квітня спецрахунків з ПДВ, Кабмін і Нацбанк спільною постановою від 23 березня затвердили порядок сплати ПДВ через окремі сперахунки.

Кабінет Міністрів підготував і 24 березня направив на затвердження до Верховної Ради законопроект, який передбачає законодавче закріплення введення спеціальних банківських рахунків зі сплати податку на додану вартість.

  Посилання за темою:  

» Новини: Уряд пропонує ВР узаконити запровадження ПДВ-рахунків

» Новини: Розрахунки з ПДВ з 1 квітня будуть проводитися тільки через ПДВ-рахунки - спільна постанова уряду та НБУ

» Новини: Експерти АУБ вважають нераціональним швидке запровадження спецрахунків з ПДВ

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus