УКРАЇНА

16:35

22.05

Влада

Уряд пропонує ВР узаконити запровадження ПДВ-рахунків

0

Кабінет Міністрів підготував і направив на затвердження у Верховну Раду законопроект, який передбачає законодавче закріплення запровадження спеціальних банківських рахунків зі сплати податку на додану вартість. Про це журналістам повідомив перший віце-прем’єр Микола Азаров, передають «Українські Новини».

«Нами розроблено і зареєстровано у парламенті проект законодавчого акта, що буде законодавчим закріпленням тих положень, які утримуються в спільній постанові уряду і Національного банку», - сказав Азаров.

Водночас він зазначив, що постанова Кабміну і Нацбанку про введення ПДВ-рахунків відповідає законодавству України. За його словами, своїм законопроектом уряд хоче врегулювати ті положення, які не знайшли відображення в постанові.

Азаров висловив сподівання, що парламент найближчим часом розгляне і прийме цей законопроект.

Нагадаємо, що відповідно до доручення Президента Леоніда Кучми про запровадження з 1 квітня спец рахунків з ПДВ, Кабмін і Нацбанк спільною постановою від 23 березня затвердили порядок сплати ПДВ через окремі спецрахунки.

Напередодні низка депутатів парламенту, підприємців і Американська торговельна палата висловлювали сумніви щодо законності запровадження ПДВ-рахунків, відповідно до указу Президента і постанови Кабміну та Нацбанку, без відповідного законодавчого врегулювання.

  Посилання за темою:  

» Новини: Розрахунки з ПДВ з 1 квітня будуть проводитися тільки через ПДВ-рахунки - спільна постанова уряду та НБУ

» Новини: Мінфін вважає, що підприємства і банки встигнуть підготуватися до введення спецрахунків по ПДВ

» Новини: Експерти АУБ вважають нераціональним швидке запровадження спецрахунків з ПДВ

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus