УКРАЇНА

05:15

22.05

Влада

«Наша Україна» вимагає встановити порядок внесення змін до Конституції

0

Фракція «Наша Україна» вимагає перед розглядом в остаточному варіанті будь-яких змін до Конституції вирішити питання про те, як ці зміни будуть вноситися до Основного закону. З такою заявою, як повідомляє «Оглядач», від імені фракції виступив народний депутат Роман Зварич.

Він також повідомив, що фракція вимагає перед голосуванням з будь-яких питань вилучити картки всіх відсутніх у сесійному залі народних депутатів. Крім того, фракція вимагає «захистити парламент і врегулювати питання», яке стосується депутатів-сумісників, а їхні картки також вилучити, підкреслив Зварич.

Фракція «Наша Україна» вимагає від ініціаторів низки постанов, внесених до сьогоднішнього порядку денного, обґрунтувати свою позицію. Це стосується і профільного комітету, зазначив парламентарій.

Фракція звертає увагу на те, що обмежуються права народних депутатів, оскільки парламентська більшість пропонує обмежити термін внесення виправлень у законопроект про вибори до органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що вчора, 23 березня, керівники парламентських груп і фракцій на погоджувальній раді вирішили винести на голосування пропозицію стосовно того, щоб працювати в четвер доти, поки не буде прийнято закон про пропорційні вибори. Також учасники засідання пропонують провести пленарні засідання 30 і 31 березня. При цьому керівники парламентських груп і фракцій вирішили запропонувати депутатам скоротити терміни розгляду закону про вибори народних депутатів і прискорити обговорення пропозицій щодо проекту.

За словами прес-секретаря голови Верховної Ради Ігоря Сторожука, депутати запропонували понад 900 виправлень до закону про вибори за партійними списками. Очікується, що в той же день на розгляд винесуть і законопроект про вибори до місцевих органів влади. Відповідно до регламенту, для ознайомлення із законопроектом депутатам надається 12 днів

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus