УКРАЇНА

14:36

24.05

Влада

Мери міст Київської області вимагають захистити місцеве самоврядування

0

Міська рада найбільших міст Київської області мають наміри звернеться до Парламенту і Асоціації міст України з вимогою розробити і прийняти закон, який би забезпечив «нормальне функціонування в ході виборчої кампанії органів місцевого самоврядування». Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив міський голова Вишгорода (Київська обл.) Олександр Кимлач.

Він зазначив, що якщо держава «не в змозі буде забезпечити нормальну роботу органів місцевого самоврядування», то в містах Київської області вибори Президента не будуть проведені належним чином.

Кимлач зазначив, що така ініціатива мерів міст Київської області пов’язана з постійним тиском на органи місцевого самоврядування. Одним із прикладів він назвав пікетування «Братством» Корчинського Вишгородської міської адміністрації. Кимлач наголосив, що прихильники «Братства» виступали нібито проти рішення Вишгородської міської ради про припинення приватизації землі в центральній частині міста в зв’язку зі зміною їхнього цільового призначення. Мер Вишгорода вважає, що дана акція є винятково політичною і рекламною. «Це сценарій, що відпрацьовується спочатку на міських радах, а потім буде відпрацьовуватися на виборчих дільницях», – сказав він. Кимлач також вважає, що до акції «Братства» Корчинського причетні органи МВС і районні держадміністрації Вишгорода.

Зі свого боку, мер міста Бровари (Київська обл.) Віктор Антоненко наголосив, що тиск на міське самоврядування здійснюється вже протягом більшце двох з половиною років. Зокрема, п’ять вищих посадових осіб броварської міськадміністрації «пройшли через карне переслідування». Крім того, за словами Антоненка, до нього, як до мера Броварів не раз зверталися представники ряду кандидатів у президенти з пропозицією взяти участь у формуванні штабів і збору підписів за визначеного кандидата.

Антоненко вважає, що питання про тиск на органи місцевого самоврядування належить розглянути парламентом найближчим часом.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus