УКРАЇНА

07:34

27.04

Влада

Кучма: українці обиратимуть президента самостійно і вільно

0

Президент Леонід Кучма впевнений у самостійному і вільному виборі українців на намічених на 31 жовтня виборах Президента. Про це він заявив, виступаючи у Києві в палаці «Україна» на святкових зборах на честь 13-ої річниці незалежності України.

«Виборчий процес наближається до свого зеніту, але нічого такого в Україні не відбувається. І не відбудеться. Усе решта відбудеться так, як вирішить український народ», - сказав Кучма.

Він висловив упевненість, що Україна продемонструє свою здатність відповідно до законодавства і демократичних принципів провести вибори. «У більш широкому контексті виборча компанія цього року таїть у собі колосальний шанс для підвищення рівня демократії в Україні», - відзначив Президент.

При цьому він висловив жаль, що серед політичних сил, які висунули кандидатів у Президенти, не виявилося такої сили, яка б виступала в ролі миротворця як у політиці, так і в суспільстві. «В основі її (політичної сили) позиції повинні бути закладені 3 «універсали» - людська гідність, національна єдність і громадянський патріотизм. Формування такої націотворчої політичної сили - це одне з головних завдань на майбутнє», - сказав глава держави.

Президент Леонід Кучма також певен, що його курс державної політики набуде продовження протягом наступних 10 років. «Наступне десятиліття повинне бути і, я переконаний, буде продовженням, а не зміною і не запереченням десятиліття, що закінчується, повторюю, не запереченням і не зміною, а продовженням», - сказав Кучма.

Кучма вважає, що тривалість українських реформ вимагає наступності політичного курсу. Він сказав, що українці хочуть стабільності. «Прості люди хочуть стабільності. Саме це я чую на зустрічах у різних регіонах України», - сказав він.

Президент зазначив, що іноземні держави і спостерігачі приділяють надмірну увагу виборам Президента України. «Рекомендації, ради, а іноді і вимоги або накази проводити їх (вибори) чесно і прозоро, нам не висловлював тільки ледачий наш друг із близького або далекого зарубіжжя» - сказав Кучма.

Кучма заявив, що в нього склалося враження, що все прогресивне світове співтовариство забуло про глобальні справи і зайнялося тільки українськими виборами. «Принаймні такий шумовий ефект намагалася створити опозиція і вірнопіддана їй дуже незалежна преса,» – зіронізував президент.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus