УКРАЇНА

12:40

27.05

Влада

Рівне: журналісти закликали Ющенка засудити дії Червонія

0

Журналісти Рівненської області звернулися з відкритим листом до лідера блоку партій «Наша Україна» Віктора Ющенка. Вони закликали його засудити дії депутата Ради, який входить у фракцію «Нашої України», голови передвиборчого штабу кандидата в Президенти Ющенка в Рівненській області Василя Червонія, повідомляють «Українські Новини».

За словами голови комітету Рівненської незалежної медіа-профспілки Сергія Штурхецького, приводом для звернення послужив інцидент між Червонієм і головним редактором Рівненської обласної газети «Панорама» Миколою Кульчинським, що стався в суботу, 14 серпня, коли Червоній і Кульчинський побилися в приймальні депутата.

За його словами, конфлікт викликала публікація в підконтрольній Червонію газеті «Волинь» образливої для Кульчинського статті.

«...Кероване Червонієм видання «Волинь» перетворилося на місце публікації відвертих пасквілів на людей, до яких має особисту неприязнь Василь Червоній... У «Волині» за 13 серпня поданий пасквіль, який переходить усі припустимі моральні й етичні межі», - говориться в зверненні.

У зверненні також говориться, що місцевий журналіст, син людей, про яких говорилося в публікації, був змушений відстоювати їхню честь через безпосередній конфлікт у громадській приймальні Червонія.

Журналісти зазначають, що депутат зі своєю охороною збили журналіста з ніг, після чого почали бити його ногами.

«Зухвале і ганебне поводження Василя Червонія дискредитує в першу чергу саме Вас як кандидата в Президенти України, тому саме Ви мусите поставити його на місце», - говориться в листі.

Під зверненням, крім Штурхецького, підписалися 9 редакторів Рівненських засобів масової інформації.

Журналісти відзначають, що звернення жодним чином не пов’язане з майбутніми президентськими виборами.

Газета «Волинь» виходить раз на тиждень накладом 12500 примірників.

Нагадаємо, що Червоній і Кульчинський у суботу, 14 серпня, побилися в громадській приймальні депутата Червонія. Кульчинський отримав тілесні ушкодження. Червоній і Кульчинський того ж дня написали заяви в Рівненський міський відділ міліції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus