УКРАЇНА

10:49

27.05

Влада

Татарстан хоче брати участь у передачі акцій «Укртатнафти» у статутний фонд «Укрнафти»

0

Татарстан хоче брати участь у розробці механізму передачі державної частки (43% акцій) найбільшого в Україні нафтопереробного заводу «Укртатнафта» (Кременчук, Полтавська область) у статутний фонд нафтовидобувної компанії «Укрнафта». Про це повідомляють «Українські Новини».

З відповідним листом заступник прем’єр-міністра Татарстану, голова наглядової ради «Укртатнафти» Равіль Муратов звернувся до голови Фонду державного майна України Михайлові Чечетову і голові правління державної компанії «Нафтогаз України» Юрієві Бойку.

Татарстан має наміри брати участь у розробці механізму відчуження шляхом взаємних консультацій і домовленостей у межах чинного українського законодавства, і в завершенні роботи хоче підписати відповідна угода з акціонерами «Укрнафти» і «Нафтогазом України».

Нагадаємо, що 16 липня 2004 року президент Леонід Кучма підписав указ «Про заходи для підвищення ефективності керування нафтовою галуззю», яким доручив внести в статутний фонд нафтовидобувної компанії «Укрнафта» держпакети акцій «Укртатнафти» і НПЗ «Галичина».

50%+1 акція «Укрнафти» належить державної компанії «Нафтогаз України», близько 42% акцій належить компаніям, аффільованим із Приватбанком.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus