УКРАЇНА

12:46

27.05

Влада

Газета, що агітувала за Януковича, програла суд

0

Луцький міськрайонний суд Волинської області задовольнив скаргу довіреної особи кандидата в президенти В.Ющенка в територіальному виборчому окрузі №22 Володимира Банади на газету «Досвітня Зоря», повідомляє «Політична Україна».

Банада просив суд визнати дії редакції газети такими, що не відповідають вимогам Закону України «Про вибори Президента України» у зв’язку з поширенням офіційного повідомлення про діяльність уряду з коментарем агітаційного характеру про кандидата на пост президента Віктора Януковича. 17 серпня Луцький міськрайонний суд Волинської області, розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за скаргою Банади, вирішив скаргу задовольнити.

Своє рішення суд мотивував тим, що фраза, яка міститься в статті: «Тому і наші зусилля спрямовані на те, щоб підтримати нинішній уряд, а кандидатуру Віктора Януковича - на президентських виборах», - фактично направлена на надання переваги кандидату на пост президента Вікторові Януковичу і містить заклик до його підтримки як кандидата.

Відповідно до п.6 ст.63 Закону України «Про вибори Президента України» агітаційні матеріали публікуються на підставі угоди, укладеної між розпорядником поточного рахунка виборчого фонду кандидата і редакцією друкованого ЗМІ. Без офіційного договору і надходження коштів на рахунок редакції друкованого ЗМІ публікація таких матеріалів забороняється.

5 серпня 2004 р. у газеті «Досвітня Зоря» № 63 (450) у розділі «Під контролем уряду» в статті «Жити стало легше», - говорять Волинські чорнобильці, оцінюючи дії уряду Януковича щодо розв’язання їхніх проблем» було опубліковано офіційне повідомлення про діяльність уряду з фотоілюстрацією і коментарем агітаційного характеру на користь кандидата на пост президента України Віктора Януковича.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus