УКРАЇНА

16:33

26.05

Влада

«Воля» не платитиме ГПУ штраф

0

Господарський апеляційний суд Києва відхилив апеляційну скаргу прокуратури Києва і податкової інспекції в Шевченківському районі, що заперечили відмову стягнути з кабельного оператора «Воля» 9,8 млн. гривень за роботу без ліцензії Національної ради з телебачення і радіомовлення, повідомляють «Українські Новини».

«Суд, колегіально розглянувши подані скарги... оголосив результативну частину рішення, відповідно до якого в задоволенні скарг прокуратури і ДПІ відмовлено повністю, а рішення суду першої інстанції залишено без змін», - говориться в повідомленні компанії.

За інформацією прес-служби кабельного оператора «Воля», у такий спосіб Господарський апеляційний суд підтвердив, що «Воля» здійснювала свою діяльність як провайдер телекомунікацій (і, отже, не мала потреби в ліцензії Нацради) і претензії прокуратури до компанії є безпідставними.

Нагадаємо, що на початку липня Господарський суд Києва відмовив прокуратурі Києва в стягненні з найбільшого оператора кабельного телебачення в Києві компанії «Воля» 9,808 млн. гривень за звинуваченням у діяльності без ліцензії Нацради.

Окремо прокуратура порушила проти «Волі» також кримінальну справу за звинуваченням у роботі без ліцензії і 3 кримінальні справи за звинуваченням у поширенні порнографії.

16 липня «Воля» звинуватила прокуратуру у відтягуванні прийняття судом рішення у кримінальній справі про роботу без ліцензії.

Раніше прокуратура Києва повідомила, що закінчила розслідування кримінальної справи проти керівників «Волі» за звинуваченням у завданні державі збитків на 10 млн. гривень шляхом здійснення діяльності без відповідної ліцензії до 16 жовтня 2003 року.

«Воля» вважає всі звинувачення прокуратури необґрунтованими.

Найбільший оператор кабельного телебачення в Києві компанія «Воля» надає послуги аналогового кабельного мовлення «Воля Кабель», цифрового мовлення «Воля Преміум ТВ», а також доступу до Інтернет по кабельних мережах під торговою маркою «Воля Бродбенд».

Кабельні мережі компанії «Воля» охоплюють більш як 500 тис. абонентів у Києві.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus