УКРАЇНА

11:49

21.05

Влада

Інформаційна блокада – головна проблема кампанії Ющенка

0

Головна проблема під час виборчої кампанії Віктора Ющенка - це подолання інформаційної блокади. Про це заявив керівник виборного штабу кандидата на пост Президента України В.Ющенка Олександр Зінченко, повідомляє прес-служба “Нашої України”.

За словами О.Зінченка, “влада, і в першу чергу її виконавча гілка, яка безпосередньо підпорядкована діючому прем’єру та за сумісництвом «єдиному кандидату”, послідовно доводить, що вона і не збирається організовувати чесні вибори”. Він наголосив, що нинішня влада “жорстко тисне на керівників теле- і радіокомпаній, видавців, журналістів. Використовує підкуп, загрожує позбавленням ліцензій”. “Приклади подібних утисків влади, - за словами О.Зінченка, - можна бачити на прикладі «5 каналу». “Відбувається спроба витіснити його з кабельних мереж, поміняти на інші, «правильні», які найчастіше належать безпосередньо донецьким олігархам. Цікаво, чи є десь ще в Європі країна, де б генеральний прокурор «розбудовував» свій телеканал? А інших витісняв з ефіру”, - зауважив керівник виборчої кампанії В.Ющенка.

Він звернув увагу на те, що “інформаційний простір на очах радикально змінюється. Кандидата від влади не задовольняє, що на нього працюють канали Медведчука чи інших... Він хоче мати гарантію підтримки власних каналів. На це працюють ТРК «Україна», КТМ, ІВК, «Київська Русь» та інші телекомпанії, які збільшують свої мережі. Нікому іншому не вдається це зробити. Останнім же надто легко видаються ліцензії, частоти”.

На переконання О.Зінченка, “зараз в інформаційному просторі відбувається те ж саме, що з приватизацією «Криворіжсталі» - привласнення того, що належить іншим”.

“І щодо нинішньої ситуації в інформаційному просторі президент Л.Кучма чудово обізнаний, - наголосив О.Зінченко. – Л.Кучма поінформований навіть щодо деталей. Президент живе не на Марсі”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus