УКРАЇНА

09:57

25.05

Влада

Журавський стверджує, що вчителям нічого не винні

0

Заборгованості по заробітній платі вчителям сьогодні немає. Про це заявив заступник Міністра освіти і науки України Віталій Журавський в інтерв’ю газеті «Урядовий кур’єр» .

Що стосується середньої зарплати вчителя школи і викладача ПТУ, то сьогодні вона становить 440 грн. При цьому Журавський нагадав, що у 2000-2001 рр. вчитель отримував 151 грн. З 1 березня 2004 року зарплату вчителя школи, викладача ПТУ і вишу було збільшено на 10,8%. Планується збільшення зарплати педагогічним працівникам на 15,6% з 1 вересня 2004 року.

За його словами, уряд реалізував в повному обсязі виплату педагогам надбавок за вислугу років від 10% до 30% щомісяця залежно від стажу роботи, щорічну виплату преміальних у розмірі окладу за сумлінну працю, виплату оздоровчих у розмірі місячного посадового окладу при наданні щорічної відпустки.

Він також нагадав, що цього року Кабінет Міністрів України поновив оплату комунальних послуг за рахунок держави для вчителів, які працюють в сільській місцевості. На це виділили близько 250 млн. грн. За його словами, пільги одержують більше ніж 340 тис. осіб. До кінця року кожен сільський вчитель безкоштовно одержить тверде паливо, грошову компенсацію за опалення і освітлення житла.

В.Журавський повідомив, що уряд ставить мету - у 2005 році виконати всі положення ст. 57 Закону України «Про освіту». Для стимулювання випускників педагогічних вишів до роботи в сільській місцевості уряд передбачає «солідну грошову виплату молодим фахівцям». При цьому він нагадав, що 1 липня поточного року стипендії для учнів ПТУ і студентів вишів зросли більше ніж удвічі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus