УКРАЇНА

20:49

27.05

Влада

Охороною Чорного моря керуватиме Баланович

0

Міністерство охорони навколишнього природного середовища призначило начальником Державної інспекції охорони Чорного моря Павла Балановича. Про це заявив представник Державного управління екології і природних ресурсів в Одеській області, пославшись на наказ міністра охорони навколишнього природного середовища Сергія Полякова, повідомляють «Українські Новини».

На посаду начальника Держінспекції Баланович переведений з посади заступника начальника Державного управління екології і природних ресурсів в Одеській області.

Нагадаємо, що в середині липня Мінприроди усунуло від виконання обов’язків начальника Держінспекції охорони Чорного моря Славу Долинського.

Раніше виконуючий обов’язки начальника Держінспекції охорони Чорного моря –начальник Державного управління екології і природних ресурсів в Одеській області Петро Чабаненко заявляв, що прокуратура Одеської області доручила йому скасувати 29 висновків Держінспекції, що дозволяють будівництво різних об’єктів на узбережжі Чорного моря і були ухвалені за період, коли інспекцією керував Долинський.

За словами Чабаненка, прокуратура також порушила кримінальну справу стосовно незаконних дій Держінпекції та у зв’язку з цим доручила йому провести слідчо-екологічну експертизу.

У квітні працівники Держінспекції звернулися до прем’єр-міністра Віктора Януковича з проханням звільнити Полякова з посади міністра охорони навколишнього природного середовища.

Працівники Держінспекції заявили, що останнім часом ведеться переслідування їхнього колективу і його керівника, проводяться упереджені перевірки, планується зміна керівництва, що фактично веде до ліквідації Поляковим Держінспекції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus