УКРАЇНА

04:22

05.12

матеріали по темі:

Влада

«Хліб України» ініціює приватизацію частини своїх підприємств

0

Державна компанія «Хліб України» ініціює приватизацію 32 з 72 підприємств компанії. На думку голови компанії «Хліб України» Віктора Бондаренка, це дасть можливість вирішити проблеми боргів і провести модернізацію підприємств компанії, повідомляє «LIGA ONLINE».

«Щоб наше підприємство нормально працювало і ми дійсно заповнювали елеватори, нам вистачить, грубо кажучи, і 40 підприємств», - сказав він. «Ми пропонуємо 32 підприємства віддати або під приватизацію, або ж продати і розрахуватися з боргами», - додав він. Приватизації, за словами Бондаренка, підлягають ті підприємства, котрі не є стратегічними і потужності яких використовуються неефективно.

Як повідомляє прес-служба Української зернової асоціації з посиланням на компанію «Агроперспектива», В.Бондаренко також повідомив, що відповідні пропозиції передані на розгляд Верховної Ради. За його словами, компанія пропонує продати підприємства у 2004-2005 роках, хоча не виключає дискусії з цього приводу у Верховній Раді.

За даними «Хліб України», борги компанії і її дочірніх підприємств становлять 500 млн. грн. Частину боргів було передано Агентству з реструктуризації боргів підприємств АПК, відповідно до рішення Кабінету Міністрів.

ДК «Хліб України» створена в 1996 році. До її складу входить 72 підприємства системи хлібозаготівель; потужності компанії дозволяють приймати і переробляти близько 6 млн. т зерна на рік. Починаючи з кінця 1998 року, компанія переживає фінансові труднощі: виступаючи посередником у постачанні палива і добрив аграріям, «Хліб України» заборгувала великі суми нафтовим і газовим компаніям.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus