УКРАЇНА

00:28

23.05

Влада

Кабмін заходився охороняти суспільну мораль

0

Кабінет Міністрів пропонує парламенту посилити відповідальність за порушення суспільної моралі. Про це говориться в проекті закону «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про захист суспільної моралі», зареєстрованому у Верховній Раді, повідомляють «Українські Новини».

Кабмін пропонує встановити штрафи за ввезення в Україну або вивіз сексуальної або еротичної продукції, а також її транзит, пересилання, збереження для поширення або поширення без експертного висновку про допуск до обігу. Уряд також пропонує встановити штрафи на послуги або проведення видовищних заходів еротичного або сексуального характеру без експертного висновку. Штрафи в обох випадках, відповідно до проекту закону, повинні становити для підприємців – фізичних осіб 50-100 неоподатковуваних податком мінімумів доходів, для посадових осіб підприємств - 100-200 мінімумів. Ті ж порушення, вчинені повторно протягом року, передбачають штраф для фізосіб 100-300 мінімумів доходів, посадових осіб - 200-500 мінімумів доходів.

Реклама творів, що пропагують насильство і жорстокість, а також їхній збут, відповідно до проекту закону, повинні каратися штрафом до 150 мінімумів доходів або арештом до 6 місяців, або обмеженням свободи строком до 3 років з конфіскацією творів.

Проект закону також зобов’язує педагогів не допускати пропаганди насильства, жорстокості і бездуховності, поширення порнографії й інформації, яка підриває суспільну мораль.

Цілі видавничої справи Кабмін пропонує доповнити збереженням культурних традицій українського народу для захисту від негативного впливу культу насильства і жорстокості і пропагандою здорового способу життя.

Проект закону також дозволяє теле- і радіорекламу продукції, що містить сексуальні або еротичні тексти або зображення, тільки в спеціалізованих програмах. Він також забороняє використання в рекламі текстової, візуальної або звукової інформації, яка може зашкодити моральному здоров’ю населення. При цьому у проекті не пояснюється, які звуки або тексти в рекламі можуть зашкодити моральному здоров’ю.

Нагадаємо, у липні президент Леонід Кучма доручив Державному комітету з телебачення і радіомовлення здійснювати державний нагляд за дотриманням суспільної моралі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus