УКРАЇНА

03:11

24.05

Влада

Завтра КС дасть відповідь стосовно конституційності тарифу на передплату

0

У вівторок, 23 березня, Конституційний Суд України оголосить рішення у справі про відповідність Конституції України (конституційність) положення частини другої статті 9 Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», повідомляє «LIGA ONLINE».

Зазначене конституційне подання подали в КС 46 народних депутатів. Парламентарії просять визнати таким, що не відповідає Конституції, положення частини другої статті 9 Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», відповідно до якого тариф на оформлення передплати і доставку передплатникам друкованих періодичних видань має становити не більше 40% собівартості одного примірника передплатного видання.

Автори клопотання вважають, що зазначеною нормою Закону Верховна Рада України врегулювала тариф на оформлення передплати і доставку періодичних видань і тим самим вийшла за межі своєї компетенції, визначеної статтями 85, 92 Конституції України. На їхню думку, парламент, по суті, перебрав на себе повноваження органа виконавчої влади, оскільки у відповідності зі статтею 116 Конституції провадження цінової політики забезпечує Кабінет Міністрів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus