УКРАЇНА

20:34

21.06

Влада

В Ужгороді ущемляють «5 канал»

0

Кабельний телеоператор «Крам» припинив трансляцію програм телевізійної компанії «5 канал» по кабельному телебаченню в найбільшому житловому районі Ужгорода. Про це повідомляють «Українські Новини».

За словами директора «Крама» Олександра Медвецького, припинення трансляції пов’язане з неузгодженістю господарських моментів між фірмою «Крам» і телекомпанією «5 канал». «Ми дійсно припинили трансляцію «5 каналу» через неузгодженість деяких господарських моментів, і доки вони не будуть цілком погоджені, трансляції не буде», – сказав Медвецький. При цьому він відмовився уточнити, що саме не узгоджено.

У найбільшому житловому районі Ужгорода «Перемога-2» послугами «Крама» користуються більш як 30 тисяч осіб.

Населення Ужгорода становить 120 тис. осіб.

Нагадаємо, що 3 серпня компанія кабельного телебачення «Фальстап» відключила трансляцію «5 каналу» у Дніпропетровську через технічні негаразди. 6 серпня більш як 50 прихильників опозиції пікетували будинок Державної адміністрації Дніпропетровської області, протестуючи проти відключення «5 каналу» в кабельних мережах міста. 7 серпня «Фальстап» відновив трансляцію.

Прес-служба блоку «Наша Україна» також повідомила, що раніше «5 канал» був відключений у Дніпродзержинську і Новомосковську.

У червні оператори кабельних мереж «Донбастелемережа» і «Укртелемережа» припинили ретрансляцію телекомпанії «5 канал» у кабельних мережах у Донецьку і містах області: Артемівську, Селідово, Димитровому і Єнакієвому.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus