УКРАЇНА

11:39

25.05

Влада

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення спростовує звинувачення Івана Чижа

0

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України поширила заяву, в якій звинувачує главу Держкомітету з питань телебаченню і радіомовленню Івана Чижа в «перекручуванні» позиції Нацради та затверджених нею рішень, які стосуються припинення віщання радіо «Континент». Про це повідомляє «Оглядач».

Як повідомляється в заяві Нацради, згідно з опублікованими матеріалами прес-конференції Івана Чижа на сторінках газети «Народна справедливість», глава Держкомітету пред’являє Національній раді звинувачення стосовно припинення виходу передач «Континенту».

У той же час у заяві наголошується про загальновідомий факт, що після невизнання «Континенту» переможцем конкурсного відбору на частоті 100,9 Мгц у Києві надійшли відповідні судові постанови, які є обов’язковими для виконання.

«Іван Чиж фактично відстоює позицію про необхідність порушення закону (обхід процедури й умов конкурсного відбору) заради ліцензування діяльності державних телерадіокомпаній», - наголошується в заяві.

При цьому в заяві зазначається, що Нацрада, з повагою ставлячись до діяльності Держкомтелерадіо України, вважає, що лише координація органів, що регулюють діяльність електронних ЗМІ, може дати належний ефект - твердження законності в телерадіопросторі, посилення змістовності та якості телерадіомовлення.

Як повідомлялося, 17 березня відбулася зустріч голови Держкомітету з питань телебачення і радіомовлення Івана Чижа з акредитованими в Україні представниками дипкорпусу. На цій зустрічі він запевнив іноземних дипломатів, що в Україні заборонено цензуру і будь-яке нав’язування програмної політики засобам масової інформації, повідомила «Українська правда».

  Посилання за темою:  

» Новини: Іван Чиж знову переконував дипломатів, що цензури в Україні немає

Джерело: proUA

Теги:

Фото / Відео до матеріалу

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus