УКРАЇНА

10:53

24.05

Влада

США виділять «Краснолиманській» 2,3 млн. доларів

0

Уряд Сполучених Штатів Америки вирішив виділити 2,3 млн. доларів для проведення дегазації шахти «Краснолиманська» (Родинське, Донецька область). Така домовленість була досягнута під час зустрічі глави держкомітету з нагляду за охороною праці Сергія Сторчака і представника Адміністрації з охорони праці в гірській промисловості США Джеррі Тріплета, - повідомляють «Українські Новини».

Проект передбачає удосконалення вентиляційних систем і впровадження технології підземного буріння горизонтальних свердловин для дегазації вугільних шарів.

На удосконалення вентиляційної системи планується направити 0,8 млн. доларів, на впровадження технології підземного буріння - 1,5 млн. доларів. Крім того, американська сторона подала заявку на додаткове фінансування цього проекту в розмірі 1,5 млн. доларів. Обладнання, що використовуватиметься, дасть можливість бурити свердловини зі швидкістю 50-100 метрів на добу, загальною довжиною до 1 500 метрів. Підготовчі роботи з буріння горизонтальних свердловин можуть початися вже у вересні.

Нагадаємо, у середу, 11 серпня були припинені роботи на шахті «Краснолиманська» у зв’язку з підвищеним вмістом метану в шахті. 19 липня на шахті «Краснолиманська» стався вибух і пожежа. У результаті аварії загинуло 34 шахтаря.

“Краснолиманська» була введена в експлуатацію в 1958 році з проектною потужністю 1,2 млн. тонн вугілля на рік, виробнича потужність - 1,8 млн. тонн вугілля.

Шахта належить до категорії небезпечних з раптовим викидом вугілля, породи, газу, вибуховості вугільного пилу.

У січні 2001 року на «Краснолиманській» у результаті вибуху метану загинуло 9 осіб.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus