УКРАЇНА

22:34

22.05

Влада

Гавриш вважає, що можна бути і прем’єром, і кандидатом

0

Представник кандидата в президенти Віктора Януковича у ЦВК Степан Гавриш заявив, що вимога виборчого штабу кандидата в президенти Віктора Ющенка до Януковича щодо необхідності вибирати між посадою голови уряду і балотуванням, не має під собою ніяких підстав і є політичною провокацією. Про це у четвер Гавриш заявив журналістам, пише «Українська правда».

«Це - спроба натиснути на суспільство. Подібна практика не може розглядатися як чесна політика на виборчій кампанії», - сказав Гавриш.

Він пояснив, що, відповідно до закону «Про вибори президента», прем’єр-міністр, як голова виконавчої влади, має право одночасно поєднувати два статуси - прем’єр-міністра України і кандидата в президенти.

«Подібні вимоги є ніщо інше як певна політична гарячка, що пов’язана з динамічним ростом рейтингу Януковича і пошуком інструментів тиску на нього», - наголосив він.

Гавриш переконаний, що заявлені вимоги є тільки «особистою позицією» блоку «Наша Україна». «Вирішувати питання потрібно в ЦВК, суді», - додав він.

Гавриш стверджує, що Янукович «не використовує ніяким чином свої можливості прем’єр-міністра і адміністративний вплив для ведення передвиборної кампанії і, на відміну від інших кандидатів, поводиться толерантно».

Гавриш вважає, що Янукович буде виконувати свої обов’язки прем’єр-міністра до закінчення виборчої кампанії.

«Від Януковича залежить стабільність національного розвитку, і його відпустка на цей період часу привела б до серйозних ускладнень у національному масштабі. Це і є основна проблема, що зобов’язує його витрачати якнайменше часу на виборчий піар і технології і зобов’язує працювати», - наголосив Гавриш.

При цьому, за його словами, не виключено, що у випадку гарних економічних показників голова уряду зможе піти у відпустку напередодні виборів.

Гавриш також повідомив, що після завершення в серпні кампанії зі збору підписів на підтримку кандидата найближчим часом має намір «запустити новий проект». «Це буде реальна програма соціального партнерства Януковича і громадян України», - сказав він.

Обвинувачення на адресу команди .Януковича у застосуванні адмінресурсу при зборі підписів Гавриш розцінив як «спробу ще раз максимально дискредитувати політику команди Януковича». «Завіряю вас, ті підписи, що вже зібрані, збиралися винятково за простою технологією - від людини до людини, від будинку до будинку», - наголосив він.

При цьому Гавриш завірив, що «зібрати 500 тис. підписів для Януковича не є ніякою проблемою, з огляду на те, що лише чисельність Партії регіонів досягає майже цієї межі». Воднораз, за його словами, якщо певне зловживання адмінресурсом при цьому і мало місце, то це «продукт сваволі і, певною мірою, великої гарячковості» представників органів державної влади на місцях.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus