УКРАЇНА

20:53

22.05

Влада

У Новому Світі оголосили надзвичайну ситуацію

0

Влада курортного селища Новий Світ (Судакський район, АРК) оголосила надзвичайну ситуацію у зв’язку з проблемами у водопостачанні і санітарному очищенні селища. Про це журналістам повідомив Новосвітський селищний голова Володимир Федоров, повідомляє «Крымская линия».

За його інформацією, рішення визнати ситуацію надзвичайною було ухвалене на засіданні виконавчого комітету Новосвітської селищної ради. Як вказується в рішенні, у селищі Новий Світ внаслідок обмеження подачі води у водонакопичувальні резервуари склалася критична ситуація з водопостачанням населення. За словами селищного голови, вода в Новому Світі подається один раз на день протягом 3 годин. Крім того, через поломку комунального спецтранспорту в селищі виникла критична ситуація із санітарним очищенням і вивозом твердих побутових відходів.

За словами В.Федорова, положення ускладнюється тим, що селище перевантажене туристами. «У нас 1100 осіб населення, у здравницях і приватному секторі відпочиває близько 3 тисяч осіб, - повідомив Новосвітський селищний голова. - Однак щодня до нас прибувають близько 8 тисяч туристів-одноденників, які вже все, що можна, витоптали і засмітили».

В.Федоров повідомив, що зараз у селищі працює орендований у Саках сміттєвоз, що «обійдеться» Новосвітському бюджету в 10 тис. грн. «Чому ми з бюджету повинні оплачувати збирання за екскурсантами турфірм, які заробляють», - зауважив селищний голова.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus