УКРАЇНА

04:30

21.05

Влада

Ющенко і Мороз програли комп’ютерній програмі ЦВК

0

Представники кандидатів у президенти Віктора Ющенка й Олександра Мороза в ЦВК не задоволені розподілом керівних посад у територіальних виборчих комісіях. Про це повідомляє «Українська правда».

Учора ЦВК прийняла рішення про створення тервиборчкомів. Під час обговорення цього рішення уповноважений представник Мороза в ЦВК Йосип Вінський заявив, що він вважає некоректним розподіл посад. Зокрема, на його думку, пропорційність при цьому була дотримана, однак при розподілі цих посад по регіонах ЦВК виявила «абсолютну заангажованість». Вінський заявив, що з боку виборчого штабу Мороза «будуть відповідні рішення і, можливо, демарші». Вінський відзначив, що штаб Мороза «буде думати» над цією проблемою. Він не виключив, що всі члени комісій із квоти Мороза будуть відкликані.

Уповноважений представник Ющенка в ЦВК Юрій Ключковський також виразив протест із приводу регіонального розподілу керівних посад у тервиборчкомах. Зокрема він повідомив, що в Тернопільській області, де нараховується 5 округів, у представників Ющенка 4 керівних посади, у той самий час у Криму, де 10 округів - жодної, у Донецькій області (23 округи) - 1 посада, у Запорізькій області (9 округів) – жодної.

Він підкреслив, що у 8 областях, де штаб Ющенка пропонує своїх представників на керівні посади, не виділено жодної посади, у той самий час в областях, де представлення не подавалися, представникам кандидата надали керівні посади.

Секретар ЦВК Валентина Завалевська повідомила, що для розподілу керівних посад у тервиборчкомах була розроблена спеціальна комп’ютерна програма. У програмі враховувалися освіта і досвід роботи представників кандидатів у виборчих кампаніях. Вона також підкреслила, що у чотирьох найбільш рейтингових кандидатів – Ющенка, Януковича, Мороза і Симоненка – представництво в керівництві тервиборчкомів забезпечено в 19 регіонах у кожного.

Нагадаємо, що відповідно до закону про вибори президента, кожен кандидат має право внести по 2 кандидатури своїх представників до складу кожного тервиборчкому. Виходячи з того, що кількість тервиборчкомів в Україні 225, то загальна кількість кандидатур не повинна перевищувати 450 осіб.

Усі з 23 кандидати практично цілком використали свою квоту і внесли представлення більш як на 400 кандидатур. Кілька кандидатів внесли представлення на 450 кандидатур, зокрема Віктор Янукович і Віктор Ющенко.

Усього було подано представлення на 9 977 кандидатур.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus