УКРАЇНА

08:08

22.06

Влада

Звільнили голову Чернігівської організації НРУ Лабазова

0

Сьогодні Апеляційний суд Чернігівської області вирішив звільнити з-під арешту голову Чернігівської обласної організації НРУ, помічника депутата Верховної Ради Лілії Григорович Віктора Лабазова. Про це «proUA» повідомила прес-секретар НРУ Світлана Русин.

Засідання суду відбулося за апеляційною скаргою адвоката Лабазова про незаконність арешту. За словами Світлани Русин, на суді були присутні дев’ять народних депутатів, а один з них – Юрій Кармазін навіть виступив як захисник Лабазова. Зараз група депутатів уже подала рішення суду в СІВЗО, де утримують Лабазові, і очікує, коли його відпустять.

Нагадаємо, що в липні цього року Лабазов і ще кілька «рухівців» довідалися, що порушуючи закон про вибори в приміщенні педагогічного училища в Прилуках розмістився штаб Віктора Януковича, який збирає підписи за цього кандидата. Лабазов, з яким також були представники НРУ Кирєєв і Манько, дійсно знайшли в штабі передплатні аркуші і склали акт про порушення закону про вибори з боку штабу Януковича – проведення агітації в робочий час у бюджетній установі. Однак працівники штабу, за словами адвоката, чинили опір, а керівник місцевої організації Партії регіонів Худюк завдав Лабазову легкі тілесні ушкодження. «Рухівці» викликали міліцію, після чого всі працівники штабу «розбіглися».

Наступного дня заступник міністра внутрішніх справ Анатолій Присяжнюк заявив, що Лабазов і компанія вчинили напад на штаб Януковича. Лабазов і Кирєєв пробували розібратися в міліції, чому правоохоронні органи не реагують на порушення закону про вибори і побиття самого Лабазова, однак його затримали за заявою представника Партії регіонів. Після цього Лабазов потрапляє до шпиталю, а 30 липня суд без участі адвоката вирішив продовжити термін затримання Лабазова до 10 днів з дивним формулюванням: «в інтересах забезпечення прав підозрюваного» Лабазова.

Адвокат також повідомив, що спроби ознайомитися зі справою не мали успіху, оскільки для розслідування справи було створено оперативну групу з 11 осіб, що, за словами захисника Лабазова, тепер займаються «футболом» – визначити, у кого з них знаходиться кримінальна справа, неможливо.

6 серпня вже вкотре відбулося судове засідання, після того, як минуло 10 днів додаткового затримання Лабазова, суд вирішив узяти підозрюваного під варту. Адвокат вніс апеляцію на це рішення.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus