УКРАЇНА

02:01

19.06

Влада

В Україну приїжджає міністр оборони США Дональд Рамсфельд

0

12 серпня, розпочинається дводенний офіційний візит в Україну американської військової делегації на чолі з Міністром оборони Сполучених Штатів Америки Дональдом Рамсфельдом. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Міністерства оборони України.

13 серпня, у другий день офіційного візиту, який проходитиме в Криму, передбачається зустріч віч-на-віч глави американського військового відомства з Міністром оборони України Євгеном Марчуком.

По завершенні зустрічі відбудуться офіційні переговори у складі військових делегацій двох країн, в ході яких сторони планують обговорити низку питань, що становлять взаємну зацікавленість. Зокрема, питання стану та перспектив розвитку двостороннього військового співробітництва, співпраці в рамках багатонаціональних Стабілізаційних сил в Республіці Ірак та сил КФОР у Косовому. Міністр оборони України Євген Марчук також ознайомить свого американського колегу з ходом реформування Збройних Сил України.

Крім того, керівники військових відомств двох держав планують обговорити питання щодо підтримки України у прагненні набуття повноправного членства в Раді міністрів оборони країн Південно-Східної Європи, утилізації надлишкових та застарілих боєприпасів, а також твердого ракетного палива.

В цей же день передбачається зустріч Міністра оборони США пана Дональда Рамсфельда в Президентом України Леонідом Кучмою.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus