УКРАЇНА

14:34

24.05

Влада

Друга за сьогодні аварія на АЕС у Японії

0

Сьогодні, 9 серпня, на атомній електростанції в префектурі Сімане (східна частина японського острова Хонсю) сталося загоряння. Як повідомляє агентство Кіодо Цусін, пожежа виникла «у приміщенні для утилізації відходів», біля другого реактора. За попередніми даними, витоку радіації не відбулося.

Це вже друга за сьогодні аварія на АЕС Японії. Як уже повідомлялося, сьогодні сталася аварія на АЕС у префектурі Фукуї. У турбіні третього реактора відбувся потужний викид пари, температура якої досягала 270 градусів за Цельсієм. Реактор автоматично зупинився. У результаті аварії загинуло 5 осіб, ще кілька одержали поранення. Міністерство економіки і промисловості стверджує, що витоку радіації зафіксовано не було. За попередньою версією, аварія сталася «через нестачу води в системі охолодження».

На думку групи «Екозахист», однією з причин аварії на АЕС у Японії є вік атомних реакторів.

Це не перший інцидент на АЕС у префектурах Фукуї та Сімане.

9 лютого 1991 р. - через розрив металевої трубки відбулося різке підвищення рівня радіації в системі охолодження в другому реакторі АЕС Міхама. Радіоактивного зараження персоналу і місцевості не відбулося.

18 лютого 1994 р. - через витік радіоактивного палива АЕС Міхама була зупинена.

7 квітня 2000 р. - був зупинений реактор на АЕС Міхама через витік води із системи охолодження.

18 квітня 2001 року - відбулася пожежа на АЕС у префектурі Сімане, витоку радіації не відбулося.

15 листопада 2002 року через витік радіоактивної води із системи охолодження на АЕС Міхама (префектура Фукуї) вручну був зупинений третій реактор. Витік продовжувався три доби. За заявою місцевої влади, рівень радіоактивності води був низьким, тому навколишньому середовищу не було завдано збитків.

За матеріалами НТВ, <і>«NewsInfo», «Росбалт»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus