УКРАЇНА

06:09

23.05

Влада

У Багдаді закрили бюро телеканалу «Аль-Джазіра»

0

Бюро арабського телеканалу «Аль-Джазіра» у столиці Іраку було закрито в суботу за розпорядженням іракського уряду. Це розпорядження діятиме протягом місяця. За кілька днів до цього міністр внутрішніх справ країни Фалах аль-Накіб обвинуватив арабські супутникові телеканали в тому, що вони схвалюють викрадення людей в Іраку, показуючи зроблені терористами відеозаписи.

Ряд арабських ЗМІ і організацій засудили рішення Тимчасового уряду Іраку про закриття бюро «Аль-Джазіри» у Багдаді. Про це в неділю повідомила катарська газета «Ар-Райя».

Профспілка єгипетських журналістів назвала цей крок «вилазкою» проти арабських засобів інформації і закликала до дій з метою його скасування.

Своєю чергою організація «Репортери без кордонів» вимагає від іракської влади пояснити причину закриття, нагадавши про повторення випадків цензурних обмежень з боку Багдада.

У заяві Організації мусульманських богословів в Іраку висловлюється жаль з приводу цього рішення влади, яке «позбавить іракців можливості» знати правду про події в їхній країні.

Керівництво «Аль-Джазіри» висловило жаль у зв’язку з цим кроком багдадської влади і назвало його «невиправданим».

Офіційний представник каналу заявив, що компанія продовжить висвітлювати події в Іраку, незважаючи на закриття свого бюро, хоча це буде «і не просто».

Як повідомив у суботу кореспондент телекомпанії, представники іракської поліції, що прибули в приміщення бюро «Аль-Джазіри» у Багдаді, вимагали звільнити його, а всіх співробітників - залишити будівлю. Вартові порядку повідомили, що беруть приміщення під свій контроль у зв’язку з рішенням про тимчасове закриття бюро.

За матеріалами РИА «Новости», «Грани.ру», «Німецька хвиля».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus