УКРАЇНА

20:36

21.06

Влада

ЦВК зареєструвала Рогожинського і Грабара

0

Центральна виборча комісія зареєструвала самовисуванця режисера київського театру «Зорепад» Миколу Рогожинського кандидатом у президенти. Про це повідомляють «Українські Новини».

Раніше ЦВК двічі відмовляла Рогожинському в реєстрації кандидатом у президенти. ЦВК мотивувала відмовлення тим, що передвиборча програма Рогожинського містила положення, що зазіхають на права і свободи громадян. У зв’язку з цим Центвиборчком направляв передвиборну програму до Верховного Суду для оцінки її на відповідність до українського законодавства.

Крім того, ЦВК зареєструвала кандидатом у президенти 41-річного самовисуванця, адвоката Миколу Грабара. Раніше йому було відмовлено в реєстрації через несплату грошової застави в 0,5 млн. гривень і невідповідності поданих документів закону про вибори президента. 41-річний Грабар є одним з ініціаторів і засновників Центру захисту прав людини та Українського союзу боротьби з мафією і корупцією, а також засновником юридичної адвокатської фірми «Київ-Хуст».

Водночас ЦВК повторно відмовилася зареєструвати самовисуванку 44-літню безробітну зі Львова Галину Неїлик кандидатом у президенти. ЦВК мотивувала відмовлення відсутністю деяких документів, а також неправильним оформленням наданих документів. ЦВК також відзначила, що Неїлик відправила документи поштою, а не подала в ЦВК особисто, як це вимагає закон. Нагадаємо, що 29 липня ЦВК відмовилася зареєструвати Неїлик кандидатом у президенти, мотивувавши відмовлення неправильним оформленням документів і несплатою грошової застави в 0,5 млн. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus