УКРАЇНА

13:24

19.06

Влада

Українці не хочуть бачити олігарха президентом

0

Більшість громадян України негативно ставляться до того, щоб главою держави було обрано представника олігархічних кіл. Про це свідчать результати дослідження соціологічної служби Центру Разумкова, повідомляє «UA TODAY».

Серед опитаних 58% негативно відповіли на запитання «Як ви вважаєте, чи припустимо, щоб на посаду президента України обрали людину, що є представником олігархічного клану?», 20% відповіли «так», 22% не визначилися з відповіддю.

Негативне ставлення до можливості обрання президентом країни олігарха зростає залежно від віку респондентів. Якщо серед молоді у віці до 35 років проти цього виступають 49%, то серед тих, кому за 55, – 67%.

Серед тих, хто збирається голосувати за кандидатів у президенти лідера Компартії Петра Симоненка і Соцпартії Олександра Мороза, частина виступаючих проти обрання представника олігархічних кіл становить, відповідно, 75% і 70%. Серед опитаних, готових підтримати лідера блоку «Наша Україна» Віктора Ющенка, ця цифра складає 62%, серед прихильників прем’єр-міністра Віктора Януковича – 48%.

Опитування проводилося з 22 по 28 липня. Було опитано 2014 респондентів старших за 18 років у 122 населених пунктах України. Теоретична похибка вибірки - 2,3%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus