УКРАЇНА

01:02

26.04

Влада

Зрив прес-конференції Зінченка – політична провокація

0

Керівник виборчої кампанії кандидата в президенти Віктора Ющенка Олександр Зінченко вважає провокацією з боку політичних опонентів зрив його прес-конференції в Москві в інформаційному агентстві Інтерфакс.

Про це говориться в заяві Зінченка, розданій журналістам перед прес-конференцією в редакції газети «Собеседник», повідомляє прес-служба штабу Ющенка.

«Розглядаю це як провокацію з боку наших опонентів у боротьбі за найвищу посаду України, які роблять усе можливе для того, щоб російська громадськість не довідалася правди про реальну ситуацію в Україні», - заявив Зінченко.

За його словами, у середу в рамках його поїздки до Москву планувалося провести прес-конференцію в агентстві Інтерфакс, з яким було укладено договір і якому були заплачені гроші. Бажання висвітлювати прес-конференцію висловили більш ніж 50 російських і закордонних ЗМІ. Однак увечері 3 серпня на стрічку «Інтерфакс-Україна» була поставлена інформація про те, що прес-конференція відміняється.

«Ще вранці, 4 серпня, офіційні представники агентства в Москві підтверджували факт проведення прес-конференції, і тільки о 10 годині мій представник одержав повідомлення про те, що конференція відміняється з технічних причин», - говориться в заяві Зінченка.

На думку О.Зінченка, подібні дії «не вписуються у формат дружніх і ділових відносин між парламентами наших країн і неприпустимі стосовно мене як віце-спікера Верховної Ради України».

«На наш погляд, інформування російської громадськості про те, що відбувається в дружній сусідній країні у такий серйозний для України період з погляду різних політичних сил, а не тільки офіційного Києва, є дуже важливим», - зазначив Зінченко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus