УКРАЇНА

08:58

24.05

Влада

Вітренко виграла справу проти ВВ

0

Сьогодні, 4 серпня, Печерський районний суд міста Києва постановив задовольнити скаргу кандидата у Президенти України, лідера прогресивних соціалістів Наталії Вітренко до газети “Вечерние Вести”, повідомляє ІМІ.

За цим рішенням газета “Вечерние вести” має надрукувати спростування відомостей, поданих у матеріалі, що було опубліковано на сторінках видання 13 липня 2004 року під назвою: “Олександр Турчинов: “Власть готовит тотальную фальстфикацию виборов”.

15 липня 2004 року до редакції надійшла вимога від Наталії Вітренко про спростування відомостей про неї, як кандидата, поданих у цьому матеріалі. «ВВ» утрималася від друку цього спростування. Тоді представники Наталії Вітренко звернулися до суду із позовом, у якому вимагали від газети спростування.

3 серпня відбулося судове засідання, а вже сьогодні суд постановив скаргу задовольнити. “Визнати бездіяльність ТОВ “Редакційна рада” газети “Вечерние вести” в невиконанні вимог кандидата на пост Президента України Наталії Михайлівни Вітренко про опублікування тексту спростування неправомірною. Забов”язати ТОВ “редакційна рада” газети “Вечерние вести” опублікувати в наступному номері газети текст наданого Вітренко Н.М. спростування, який повинен бути набраний таким саме шрифтом і розміщений під рубрикою “спростування” на тому ж самому місці шпальти без додатків, коментарів та скорочень за рахунок суб”єкта оскарження.”

Юрист видання Ольга Короленко повідомила ІМІ про те, що “Вечірні Вісті” подаватимуть апеляцію на рішення Печерського районного суду міста Києва.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus