УКРАЇНА

10:51

22.05

Влада

Рахункова палата: військове майно реалізують з порушеннями

0

Рахункова палата вважає непрозорою існуючу законодавчу і нормативно-правову базу з питань відчуження і реалізації нерухомого військового майна, оскільки державні органи приватизації практично відсторонені від цього процесу. Про це повідомляють «Українські Новини».

Як заявляє Рахункова палата, уповноважені урядом організації, що займаються реалізацією військової нерухомості, не несуть відповідальності за своєчасність реалізації цього майна, при цьому держава не здійснює контроль над їхньою діяльністю.

Зокрема, Національний координаційний комітет, як уповноважений урядом орган виконавчої влади, разом з Мінекономіки і Міноборони не забезпечив запропоноване Кабміном забезпечення функціонування переданого йому аеродромно-технічного комплексу «Авіаційна база Узин» за призначенням, а також ефективне і законне використання отриманого колишнього військового майна.

Крім того, Міноборони незаконно передало Національному координаційному центру об’єкти нерухомого майна, техніку і кошти усього на 15,122 млн. гривень, що не входили до переліку, затвердженого відповідним розпорядженням Кабміну.

Рахункова палата також вважає, що відсутність затвердженого Міноборони плану конверсії військових містечок на 2004 рік сповільнює відчуження об’єктів нерухомості, що вивільняються в процесі реформування і розвитку Збройних сил, і не забезпечує умови для створення державної системи ефективного використання колишніх військових об’єктів і державної підтримки вирішення соціально-економічних проблем у цих містечках.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus