УКРАЇНА

21:23

21.05

Влада

Wall Street Journal прирівняла Україну до Білорусі

0

Впливова американська газета Wall Street Journal прирівняла Україну до Білорусі. Зокрема, наголошується на тому, що протягом більш ніж десяти років Україна і Білорусь залишаються авторитарними державами. Про це повідомляє «Голос Америки».

Йдеться про те, що Україна і Білорусь віддавна перебували в політичній та історичній неволі між Сходом і Заходом, і навіть більш як десять років незалежності і великих надій так і не звільнили їх. Автор матеріалу прогнозує, що наступні кілька місяців покажуть, чи зможуть ці слов’янські держави взяти правильніший курс.

Білорусь, керована головним деспотом Європи – Олександром Лукашенком, в статті автор називає чорною дірою на новій карті континенту. Що стосується України, то в ній свобода пустила глибше коріння, і ця держава з її сорока-восьми-мільйонним населенням може очолити рух в напрямку ліберальної демократії. Втім автор наголошує, що витіснити укріплену еліту завжди надзвичайно важко, коли так багато втрачається з відходом від влади. Якщо не станеться нічого несподіваного, то цієї осені Леоніда Кучму замінить нова людина. Протягом десятиліття своєї влади Кучма посилив незалежність. Але він залишає заплямлену спадщину. Впродовж доби Кучми в Україні поширилися корупція і кумівство.

Wall Street Journal пише, що на противагу президентським виборам в Росії, які відбулися цієї весни, жовтневі вибори в Україні проходитимуть в реальній боротьбі, – хоча більшість громадян України вважають, що ці вибори не будуть, ані вільними, ані справедливими. Кучма хотів би передати владу своїй людині – прем’єр-міністру Віктору Януковичу, втім якби голосування було відверто сфальсифіковано, то новому президентові довелося би зіштовхнутись з широкими протестами та обмеженим визнанням його легітимності.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus