УКРАЇНА

18:00

24.06

Влада

Кучма незадоволений роботою Нацбанку

0

Національний банк України фактично не виконує дві базові функції емісійної діяльності - обслуговування державного боргу і рефінансування комерційних банків, відзначається в щорічному посланні президента України Леоніда Кучми, спрямованому в середу у Верховну Раду, повідомляє «UAtoday».

«Якщо в країнах з ринковою економікою 70-80% емісійних ресурсів центральних банків спрямовується на обслуговування бюджетного дефіциту, то в Україні обернена ситуація: у 2001-2003 роках вкладення НБУ в державні цінні папери мали негативну динаміку - зменшилися на 2,237 млрд. грн.», - наголошено в посланні.

Українській банківській системі необхідні іноземні інвестиції, однак Нацбанк не повинен допустити негативних наслідків приходу іноземного капіталу в країну, наголошує президент.

Кучма відзначає, що вітчизняна банківська система значно відстає від систем провідних світових країн за технологічними і організаційними параметрами, а це «особливо небезпечно, беручи до уваги необхідність допуску філій іноземних банків на ринок фінансових послуг України». «Така ситуація може призвести до поглинання західним капіталом декількох великих українських банків», - зазначається в посланні.

  Посилання за темою:  

» Новини: Кучма пропонує депутатам розробити законопроект про політичну опозицію в Україні

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus