УКРАЇНА

05:17

21.04

Влада

«Укрзалізниця» покрасивішає на 120 мільйонів доларів

0

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) дасть кредит 120 мільйонів доларів на проекти для модернізації «Укрзалізниці», повідомляють «Подробиці».

Як випливає з розміщеного на сайті банку повідомлення, кошти, зокрема, планується надати на закупівлю пасажирських вагонів у межах довгострокової програми забезпечення швидкісного залізничного сполучення в Україні, закупівлю шляхової залізничної техніки, а також на проект реконструкції Бескидського залізничного тунелю (Закарпаття), що входить до 5-го панєвропейського транспортного коридору.

Відповідно до інформації банку, очікується, що вже в другій половині 2004 року «Укрзалізниця» оголосить тендер на закупівлю вагонів і шляхової техніки, у першій половині 2005 року - тендер на реконструкцію Бескидського тунелю.

Як повідомив начальник головного керування розвитку й інвестицій «Укрзалізниці» Йосип Кранц, обсяг контракту на закупівлю пасажирських вагонів оцінюється на 47 мільйонів доларів, на закупівлю шляхової техніки - 29 мільйонів, на проект реконструкції залізничного тунелю - 40 мільйонів, консалтинг з імплементації проекту- 4 мільйони доларів.

Плановий термін модернізації залізничного тунелю, що входить до 5-го міжнародного транспортного коридору, становить 35 місяців.

Як відзначив Кранц, кредитна угода з ЄБРР може бути підписана вже протягом 2-х місяців. Водночас, він вважає за можливе, що терміни реалізації проектів за кредитом можуть бути зміщені під час узгодження питань співробітництва на рівні уряду.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus