УКРАЇНА

13:05

21.06

Влада

Для поставок туркменського газу створили «Росукренерго»

0

Дочірні компанії російського Газпромбанку і Raiffeisenbank створили компанію «Росукренерго» для постачання туркменського газу в Україну до 2028 року. Компанію зареєстровано у Швейцарії, повідомляють «Українські Новини».

Розподіл часток у «Росукренерго» – 50% на 50%. Керувати компанією буде координаційний комітет із представників вищого керівництва «Газпрому», «Нефтогазу України», Газпромбанку і Raiffeisenbank. «Росукренерго» почне роботу з 1 січня 2005 року.

Загальні обсяги постачань складуть 44 млрд. кубічних метрів газу в 2005 році з наступним збільшенням до 60 млрд. кубічних метрів у період з 2007 року до 2028 рік.

Як заявив на підписанні голова правління «Газпрому» Олексій Міллер, підписані документи відкривають нову сторінку взаємовигідного співробітництва в сфері постачань газу в Україну і створюють передумови для збільшення експорту газу в країни далекого зарубіжжя через територію України.

За словами голови правління «Нефтогазу України» Юрія Бойка, досягнуті домовленості забезпечать безперебійне постачання газу споживачам України в необхідному обсязі на довгострокову перспективу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus