УКРАЇНА

04:20

21.05

Влада

Україна готується залишити Ірак?

0

Україна почала переговори зі США і Польщею про строки дії українських миротворців в Іраку, а також про чисельність цього контингенту. Про це заявив міністр оборони Євген Марчук, - повідомляють «Українські Новини».

Він сказав, що українські миротворці підготували з числа іракців підрозділи територіальної оборони, які почали виконувати частину тих завдань, що раніше здійснювали українські миротворці. Керівник військового відомства також сказав, що в зв’язку з цим українські миротворці, за погодженням із командуванням коаліційних сил, скорочують кількість об’єктів, які охороняються і патрулюються.

За словами Марчука, нещодавно підготовлений українськими миротворцями підрозділ територіальної оборони прийняв бій з повстанцями, при цьому підрозділ територіальної оборони втратив 8 осіб убитими і близько 30-ти пораненими, тоді як втрати повстанців були в кілька разів більшими.

Зараз в Іраку перебуває 1576 українських миротворців, дислокованих у провінції Васіт у 120-140 км на південний схід від Багдада в зоні польського командування. Миротворці почали виконання місії 28 серпня 2003 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus