УКРАЇНА

01:46

19.06

Влада

В Україні готується «мобільна революція»

0

Українським операторам мобільного зв’язку хочуть оголосити війну. У вересні планується акція “Мобільна революція” проти високих тарифів на послуги мобільного зв’язку.

Активісти «революції» - двоє студентів Житомирського університету – закликають вимкнути телефони у визначений час на дві години. Вони сподіваються, що фінансові втрати змусять вітчизняних операторів зв’язку знизити ціни. За даними ініціаторів акції, рентабельність мобільних компаній становить 50-60%, а хвилина мобільного зв’язку в Україні в кілька разів дорожча, ніж у Західній Європі і навіть ніж у Росії. Не змінили ситуацію і безкоштовні вхідні, оскільки ту ж саму плату стягують зі стаціонарних телефонів.

Організатори бойкоту кажуть, що впевнені в успіху акції, тому що їм «допомагають самі абоненти». Самі ж оператори мобільного зв’язку в Україні не бачать загрози у майбутній «мобільній революції», до якої закликають їх абонентів, і обіцяють, що тарифи і так будуть знижуватися.

Акція “Мобільна революція” задумана за зразком італійської акції протесту проти завищених цін на мобільний зв’язок. Італійці добилися зниження вартості цих послуг. За підрахунками аналітиків збитки італійських операторів за дві години мовчання телефонів склали 500 млн. євро.

На території СНД Україна буде першою країною, яка намагатиметься примусити операторів знизити ціни на послуги мобільного зв’язку цивілізованими методами.

За матеріалами «Фактів, ICTV», ІМІ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus