УКРАЇНА

06:26

23.05

Влада

Кучма ветував закон про оптову торгівлю алкоголем і тютюном

0

Президент Леонід Кучма скористався правом вето на Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо упорядкування обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів», відповідно до якого оптовий продаж спирту й алкогольних напоїв здійснюється винятково через державні акцизні склади. Про це повідомляє «УНІАН».

Нагадаємо, 1 липня 2004 р. Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо упорядкування обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» (#5340). Закон передбачає встановлення порядку, відповідно до якого виробництво і зберігання спирту буде здійснюватися винятково на акцизних складах. Такими акцизними складами вважаються приміщення державних підприємств, що виробляють спирт.

Цей закон у парламент у березні вніс сам президент з метою подальшої детінізації ринку алкогольних напоїв. На думку Президента, прийняття цього закону дозволить підсилити контроль за цільовим використанням спирту, збільшити надходження до бюджету від стягування акцизного збору, істотно скоротити тіньовий обіг спирту й алкогольних напоїв, буде сприяти захистові життя і здоров’я громадян, інтересів держави в сфері виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

За оцінками експертів, у «тіні» все ще є 25-30% ринку алкоголю.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus