УКРАЇНА

10:35

10.12

Влада

У фракції АПУ запланували “текучку” кадрів

0

Фракція АПУ ухвалила рішення змінювати керівництво фракції кожної сесії. Про це в четвер в перебігу прес-конференції заявив новий лідер фракції АПУ Михайло Гладій, коментуючи заміну лідера фракції, яка сталася в середу 17 березня, повідомляє «Оглядач».

Таке рішення Гладій назвав демократичним кроком у керуванні фракцією. Він зазначив, що на даний момент Катерина Ващук перебуває на лікуванні. При цьому Гладій уточнив, що на початку кожної сесії розглядатиметься питання про заміну лідера, однак це не означає, що лідера фракції мінятимуть обов’язково. При цьому Гладій зазначив, що депутати поки не розглядали питання , хто очолюватиме фракцію АПУ на час 6-ої сесії.

Окрім іншого, за його словами, фракція проводить роботу зі збільшення кількості її членів. Зокрема, він вважає, що кількість АПУ має зрости до 30 осіб. Гладій пояснює це тим, що на сьогодні у парламенті 29 народних депутатів, які є членами Аграрної партії України, однак до складу фракції входить всього 16 народних депутатів.

Нагадаємо, що вчора, 17 березня, Фракція Аграрної партії призначила своїм лідером на період роботи 5-ї сесії Верховної Ради депутата Михайла Гладія замість Катерини Ващук.

Гладій Михайло – 1952 р.н; освіта вища; спеціальність – лікар-ветеринар; попереднє місце роботи - Львівської обласної державної адміністрації, голова; член Аграрної партії України; обраний по багатомандатному загальнодержавному округу виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!» (номер в списку – 9); заступник Голови Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин; дата прийняття депутатських повноважень – 14.05.2002; 15.03.2002 – 20.06.2002 член фракціі «Єдина Україна"; 20.06.2002 – ... (на сьогодні) член Фракції Аграрної партії України .

Ващук Катерина – 1947 р.н; освіта вища; спеціальність – вчитель історії, агроном; попереднє місце роботи – ВРУ, народний депутат; член Аграрної партії України; обрана по багатомандатному загальнодержавному округу, в иборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!» (номер в списку – 3); Голова підкомітету Комітету ВР з питань фінансів і банківської діяльності; дата прийняття депутатських повноважень – 14.05.2002; 15.03.2002 – 20.06.2002 член фракціі «Єдина Україна"; 20.06.2002 – ... (на сьогодні) член Фракції Аграрної партії України .

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus